Vastutustundlik mängimine

Vastutustundlik mängimine
Bravio pühendumus

Rahaline panustamine võib korraga olla nii lõbus kui ka põnev. Seda kõike tahame oma meeskonnaga ka Bravios jagada. Ja samas on meie eesmärk hoolitseda, et sinu kogemus Bravios oleks ka ohutu ja turvaline. Seepärast oleme seadistanud sulle omalt poolt piirangu – sa saad Bravios mängida maksimaalselt 50 € eest kuus. Ka jätame omale õiguse kõrvaldada mängijaid, kes on meie kahtluste järgi sõltuvuses hasartmängudest.


Nõuanded

Olgu see väike panus kohaliku meeskonna peale või ilmale, alati tuleb meeles pidada, et rahaline panustamine on meelelahutus. Soovime, et tunneksid rõõmu elades kaasa oma lemmik TV saate osalejale või hoides pöialt rallilegendile. Veelgi rohkem aga soovime, et sa teeksid kõike vastutustundlikult. Mõnikord sa võidad, kuid on väga tõenäoline, et vahel sa ka kaotad, eriti pikas perspektiivis. Siin on mõned soovitused, mida palume, et sa panustamisel meeles peaksid.

 • Suhtu mängimisse alati kui meelelahutusse. See pole moodus pikaajalise kasumi teenimiseks.
 • Säilita külma pead ning mitte mingi hinna eest ära aja taga oma kaotusi, et neid tagasi võita.
 • Panusta ainult nii palju kui saad endale lubada ja oled valmis kaotama.
 • Ära kunagi laena raha mängimiseks.
 • Otsusta eelnevalt kui palju raha oled sa nõus kaotama kindla perioodi jooksul.
 • Pea järge kui palju raha ning aega kulutad sa mängimisele.
 • Tee mängimisest pause. Nii lühikesi kui ka pikemaid. Bravios on selleks ka spetsiaalne võimalus, kus saad pausi määrata.
 • Tea, millal peatuda. Kui sa ise ei taju seda, kuula enda ümber olevaid inimesi ning võta neid kuulda kui nad soovitavad peatuda.
 • Ja lõpetuseks, vaata ka Bravio lahedaid vastutustundliku mängimise vahendeid:

 • Abistavad organisatsioonid
  Kui Sa tunned, et sul on mängimisega probleeme, küsi abi. Võta ühendust meie või mõne muu organisatsiooniga, kes pakub professionaalset abi ja toetust hasartmänguga seotud probleemide lahendamisel. Täpsema info ja nõu saamiseks vaata allolevaid veebilehti:
 • Hasartmängusõltuvuse nõustamiskeskus
 • Eesti Hasartmängusõltlaste Ühing

 • Alaealised perekonnas

  Bravios konto avamiseks peab olema vähemalt 18-aastane. Kuigi me pühendame palju aega ning vahendeid tagamaks, et alaealised ei mängiks, on tulemus kõige efektiivsem siis, kui alaealiste vanemad/hooldajad on meile abiks. Kui sa siiski kahtlustad, et keegi alaealine kasutab meie veebisaiti, palun anna sellest meile teada ning me võtame kasutusele kõik vajalikud meetmed. Sul on võimalus kasutada ka vanemliku kontrolli tarkvara, mis aitab takistada alaealiste juurdepääsu hasartmängudele sinu kodus.

  Rahalised piirangud

  Sissemakse piirang

  Võimalus piirata summat, mille saad ühes kuus Bravio kontole kanda.


  Kaotamise piirang

  Mõni kuu on kehvem kui teine. Siin saad määrata, kui suurde miinusesse lubad endal jääda, kui kõik võidud ja kaotused kokku arvestada.
  Kui jätad siin oma piirangu määramata, piirab sind Bravio ega luba sul ükski kuu jääda suuremasse miinusesse kui 50 €.


  Panustamise piirang

  Määra siin summa, palju lubad endal ühe kuu jooksul erinevatele mängudele panustada.


  Mängimise paus

  Paus ehk enesevälistus spordiennustustest üldiselt

  Sul on võimalus aeg maha võtta ning välistada ennast ennustustest. Saad ise valida, kui pika aja peale mängimise võimalus külmutatakse. Juhul kui seate endale mängukeelu siis blokeerite sellega ka õiguse Panuselooja kasutamiseks.

  Kui Sa oled ennast välistanud toote kasutamisest vähemalt 14 päevaks, ei saada me sulle valitud aja jooksul selle tootega seotud kampaaniate kohta infot. Kui enesevälistuse periood on läbi ning kui oled tellinud meie kampaaniate uudiskirjut, hakkame sulle uuesti infot saatma.

  Kui sa soovid oma konto täielikult kinni panna, võta ühendust klienditoega.

  Turvalisuse tõttu ei saa me sinu kontot kustutada ning sul ei ole hiljem võimalust uut kontot avada.

  Saa osa võitudest - Ava konto ›